JAK SE ZAPOJIT

Jestli jste si už přečetli část 'proč' a shledali jste ji podnětnou, pokračujte ve čtení o tom, jak byste mohli být užiteční a pomoci nám v naší iniciativě.

Jak se mohu zapojit já?

 Velcí Investoři

V tomto okamžiku je pro vývoj MDI motoru důležité najít investory, kteří věří v rozvoj nového průmyslu a rozhodnou se pro postavení továrny MDI ve své oblasti. Našim úkolem je najít možné kandidáty a informovat je o všech ekonomických výhodách, které přináší vznik továrny MDI.
Jestliže nemáte možnost investovat, ale znáte někoho, koho by to mohlo zajímat, prosím, předejte mu potřebné informace. Ještě je k dispozici okolo 500 MDI průmyslových licencí.

Soukromí Investoři

Ačkoliv v této chvíli ještě není vůz na trhu, budoucím výrobcům by velmi pomohl seznam pravděpodobných zákazníků, tak aby mohli zabezpečit svou první produkci. Proto jsme vytvořili stránku, kde můžete potvrdit Váš zájem, aniž byste se k něčemu opravdu zavazovali.
Chci auto na vzduch!

Lidé na internetu

Umístění našich stránek na Web je velmi důležité. Lidé, kteří se o nás potřebují něco dozvědět tak mají informace po ruce. Co se našich aktivit týče, děláme všechno potřebné, abychom se na internetu zviditelnili, ale budeme velmi rádi, pokud nám s tím pomůžete.

Je mnoho reklamních nástrojů, které neznáme nebo nemůžeme použít a ještě více webových stránek, kde by mohli mít zájem o vzájemné zveřejnění linků. Znáte-li nějaké servery, kde byste mohli zveřejnit link na naše stránky, prosím učiňte tak.

Jinak také, účastníte-li se na internetu debat či konferencí, které jsou nějakým způsobem příbuzné našemu zájmu (automobilismus, technologie-energie, živ. prostředí, zdraví, apod.) budeme velmi potěšeni, pokud se o nás zmíníte.

Novináři - třetí velmoc

Novináři se ukázali jako nezbytní pro podporu celého projektu. Chtěli bychom jim zde vyjádřit naše poděkování za jejich velký zájem, který nám velmi pomohl.
Jejich podpora bude i nadále pro nás velkou pomocí, některé články z novin, časopisů a tiskové zprávy budeme nadále uveřejňovat v naší sekci "Tisk".
Pro zjednodušení jejich novinářské práce jsme umístili nějaké obrázky s vysokým rozlišením na stránku "Image Gallery".

Všichni dohromady

Čím hlasitěji se budeme hlásit k naší myšlence, k našemu autu na vzduch, tím dříve začne fungovat v celosvětovém měřítku, a vydělají na tom všichni.
Reklamou na úrovni kontaktů, na internetu i v osobním životě, jednoduše mluvením o tomto novém konceptu s lidmi, kteří jej ještě neznají, uděláme něco dobrého a prospěšného pro sebe, své okolí i celý svět.

VÝLET DO NICE (15. března 2001)

 

Velké množství expertů k nám mělo přijít na návštěvu, aby se podívalo na naši novou pracující továrnu na vozy MDI. Protože se tato návštěva kryla s návštěvou zastupitelů Generalitat de Catalunya, zorganizovali jsme pro všechny návštěvu prototypové továrny v Nice.
S více než třiceti lidmi, včetně inženýrů, obchodníků z oblasti automobilového průmyslu, specializovaných novinářů a investorů jsme odjeli z Barcelony 14. března 2001.
Následující část vám představí pár snímků, které jsme udělali na této jeden den trvající akci.

Click the picture.

Děkujeme všem za tak zajímavý výlet